ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14302

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14302 یک ماشین ظرفشویی بسیار ایده آل با ظرفیت 14 نفره است که می توانید ظرف های خود را بعد از یک مهمانی شلوغ با آن بشوئید. این ماشین ظرفشویی در هر چرخه شست و شو تنها 10 لیتر آب مصرف کرده و هزینه آب مصرفی شما را نیز تا حد چشمگیری کاهش می دهد.

ویژگی های ماشین ظرفشویی پاکشوما MDF 14302

این ماشین ظرفشویی دارای 3 طبقه مجزا و 2 قفسه بالایی بوده و با داشتن محل مخصوص برای قرارگیری ظروف، به شما کمک می کند که هر ظرف با هر اندازه ای را داخل آن قرار دهید. این ماشین پیشرفته دارای سیستم تنظیم سختی آب متناسب با شرایط مختلف شهرهای کشورمان بوده و میزان سختی را در هر منطقه به مناسب ترین مقدار تنظیم می کند.

در این ماشین سه بازوی شست و شو به کار رفته است تا ظروف به طور کامل شسته شوند و ذره ای غذا روی آن ها باقی نماند. با استفاده از این ماشین می توانید از حالت نصف ظرفیت نیز استفاده کرده و در مواقعی که تعداد ظرف ها کم است، آن ها را با ماشین بشوئید.

این ماشین دارای 7 برنامه شست و شوی مختلف مانند شست و شوی سریع، شست و شوی اقتصادی، شست و شوی ظروف حساس بوده و به شما این امکان را می دهد که با توجه به نوع ظروف و زمان مورد نیازتان آن ها را به بهترین شکل بشوئید.

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14302 دارای نمایشگرهای مختلف از جمله نمایشگر اتمام مایع جلا دهنده و نمایشگر اتمام نمک بوده تا شما را بدون نیاز به چک کردن از آن ها مطلع کند. با استفاده از این ماشین همچنین می توانید میوه و سبزی های خوراکی خود را نیز به شکل کاملا بهداشتی بشوئید.

 

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل DSP-14680

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل DSP-14680 دارای وزن 55 کیلوگرم و ابعاد بسیار مناسب بوده و از نوع ماشین های ظرفشویی ایستاده می باشد. این ماشین ظرفشویی دارای ظرفیت شست و شوی ظروف 14 نفر بوده و دارای قابلیت های ویژه و قیمت بسیار مناسب می باشد.

ویژگی های ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل DSP-14680

این ماشین ظرفشویی دارای مصرف انرژی A بوده و اگر هر وعده نیز از آن استفاده کنید، هزینه برق کمی برای شما به دنبال خواهد داشت. این ماشین لباسشویی دارای 2 قفسه و قفسه بالایی برای قرار دادن و شست و شوی ظروف بوده و می توانید هر ظرف با هر اندازه را داخل آن قرار دهید.

این ماشین یکی از کم ترین صداترین ماشین های ظرفشویی است که حین کار تنها 49 دسی بل صدا تولید می کند. در صورتی که تعداد ظروف کثیف شما کم باشد، می توانید از قابلیت شست و شوی نیم طبقه استفاده کنید. این ویژگی باعث می شود مصرف انرژی ماشین تا کم ترین مقدار ممکن کاهش پیدا کند.

از دیگر ویژگی های این ماشین ظرفشویی می توان به داشتن 8 برنامه شست و شو اشاره کرد. این برنامه ها شامل شست و شوی سریع، شست و شوی ظروف حساس، ظروف شیشه ای و کریستال بوده تا هر ظرف با بهترین شرایط مناسب خود شسته شود.

این ماشین دارای طراحی بسیار شیک و زیبا بوده که با هر دکوراسیون مدرن و کلاسیکی ست می شود. ارتفاع محل توقف درب این ماشین به گونه ای است که به هیچ وجه با زمین تماس برقرار نمی کند. ماشین ظرفشویی پاکشوما DSP-14680 دارای جایگاه ویژه برای ریختن نمک و مایع جلا دهنده بوده و می توانید ظرف های خود را کاملا تمیز و براق از ماشین تحویل بگیرید.

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل DSP-14168

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل DSP-14168 یک ماشین ظرفشویی با سیستم دیجیتال کنترل سختی آب است که باعث می شود سختی آب در هر منطقه به صورت خودکار تنظیم شده و ظروف با بهترین شرایط شسته شوند. این ماشین ظرفشویی به طور میانگین در هر سال 2800 لیتر آب مصرف کرده که مصرف بسیار ناچیز و کمی می باشد.

ویژگی های ماشین ظرفشویی پاکشوما DSP-14168

این ماشین ظرفشویی دارای 3 سبد شست و شو بوده و فضای داخلی آن به گونه ای بهینه شده است که می توانید حداکثر ظروف را در آن قرار دهید. برای قرارگیری ظروف مختلف فضاهای مجزا و اختصاصی طراحی شده است که می توانید هر ظرف را در جای مناسب خود قرار دهید.

یکی دیگر از ویژگی های این ماشین شست و شو قابلیت تغییر ارتفاع سبدهای مورد استفاده است. این مساله به شما کمک می کند که بتوانید ظرف های بزرگ مانند قابلمه ها را نیز به راحتی در دستگاه قرار داده و آن ها را بشوئید.

در این ماشین شست و شو می توانید آغاز به کار را تا 24ساعت به تعویق انداخته و زمان روشن شدن آن را به ساعات انتهای شب یا زمانی که منزل نیستید موکول کنید. ظرفیت شست و شوی این ماشین به تعداد ظروف 14 نفر است و می توانید با خیال آسوده بعد از مهمانی های خود شستن ظروف کثیف را به ماشین بسپارید.

این ماشین دارای 60 سانتی متر عرض، 62 سانتی متر عمق و 85 سانتی متر ارتفاع است که می توانید آن را در هر گوشه از آشپرخانه خود قرار دهید. ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل DSP-14168 دارای 7 برنامه شست و شوی مختلف است که به شما این امکان را می دهد که هر ظرف را به شکل ایده آل و مناسب بشوئید.

شرکت تعمیرات microwavefix

تیم تعمیرات مایکروویو با ارائه خدمات فنی، مشاوره ای و پشتیبانی بصورت شبانه روزی، تعمیرات صد در صد تخصصی بی عیب و نقص را توسط تکنیسن های با تجربه و با سابقه برای شما ارائه می دهد.این شرکت پشتیبان تعمیرات برندهای معتبری مانند سامسونگ و الجی می باشد. شما می توانید با یک تماس تعمیر ماکروفر ال جی و یا تعمیر ماکروفر سامسونگ خود را به ما بسپارید. گروه خدمات و پشتیبانی ما طبق استاندارد های نگهداری و خدمات محصولات و تعمیر و تعویض قطعات، دارای قیمت گذاری کاملا مقرون به صرفه و برآورد هزینه های حمل و نقل ارزان و ایمن می باشد. همچنین شناخته شده بعنوان فروشنده و تامین کننده قطعات کاملا اورجینال به همراه ارائه ضمانت نامه کیفیت قطعات و خدمات است. اعتبار نامه ما رضایت شما از تخصص فنی ماست.

خدمات برندها :

تعمیر ماکروفر سامسونگ

تعمیر ماکروفر ال جی

تعمیر ماکروفر دوو

تعمیر ماکروفر بوش

تعمیر ماکروفر کنوود

تعمیر ماکروفر پاناسونیک

منبع : panasonicrepair

عیب یابی مشکلات ماشین ظرفشویی

به منظور تشخیص مشکل ماشین ظرفشویی، جدول زیر به شما کمک می‌کند که احتمالات موجود را کاهش دهید و مشکل را آسان تر پیدا کنید.

علامتمواردی که باید بررسی شود
ماشین ظرفشویی کار نمی‌کند—بدون صدایی، آب یا چراغ·       بررسی کنید که فیوزی نسوخته باشد یا مدار قطع جریان اتصالی نکرده باشد

·       بررسی کنید که ماشین به درستی به برق وصل شده باشد

·       اتصالات سیم کشی ماشین را بررسی کنید که سوخته اند یا قطع شده اند

·       چفت در را بررسی کنید

·       سوئیچ در را بررسی کنید

·       تایمر موتور را بررسی کنید

·       سوئیچ انتخابگر را بررسی کنید

·       رله استارت موتور را تست کنید

·       موتور را بررسی کنید

ماشین ظرفشویی شروع به کار نمی‌کند اما موتور کار می‌کند·       موتور را آزاد کنید

·       پمپ را آزاد کنید

·       موتور را بررسی کنید

·       رله استارت موتور را تست کنید

·       تسمه حرکت را بررسی کنید

ماشین ظرفشویی آب پر نمی‌کند یا در زمان پر شدن آن را تخلیه نمی‌کند·       بررسی کنید که منبع آب روشن است. شیر ممکن است زیر سینک قرار گرفته باشد

·       چفت در را بررسی کنید

·       سوئیچ در را بررسی کنید

·       شناور را بررسی کنید

·       لوله پر کردن را از نظر تاب خوردگی بررسی کنید

·       سوئیچ شناور را بررسی کنید

·       فیلتر شیر ورودی را بررسی کنید

·       شیر ورودی آب را تست کنید

·       بازوی اهرم شیر تخلیه را بررسی کنید

·       شیر تخلیه را بررسی کنید

آب از ماشین تخلیه نمی‌شود·       بررسی کنید سینک تخلیه و شلنگ تخلیه مسدود نشده باشد

·       موتور را آزاد کنید

·       پمپ را آزاد کنید

·       شیر تخلیه را بررسی کنید

·       تسمه حرکت را بررسی کنید

·       تایمر موتور را بررسی کنید

ماشین ظرفشویی چکه می‌کند·       درزگیرهای لوله اصلی، شناور، المنت حرارتی و پمپ باد را بررسی کنید

·       بررسی کنید که ماشین بیش از حد پر نشده باشد

·       شلنگ‌های آب و تخلیه را بررسی کنید

·       درزگیرهای در را بررسی کنید

·       شیر ورودی آب را بررسی کنید

·       پمپ را بررسی کنید

 آب یا صابون از اطراف در بیرون می‌ریزد·       مطمئن شوید که ماده شوینده شما مخصوص ماشین ظرفشویی است. از صابون مایع ظرفشویی استفاده نکنید.

·       درزگیر درب را بررسی کنید

·       چفت در را بررسی کنید

·       لولاهای در را بررسی کنید

·       بازوهای اسپری کننده را از نظر آسیب دیدگی بررسی کنید

 

همکاران ما

همکاران ما

با افتخار اعلام می کنیم که متخصصین برجسته تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ و ال جی به صورت دائمی فعالیت خود را با تیم ما آغاز کرده اند. در زیر خدماتی که این عزیزان ارائه می دهند را معرفی می کنیم و امیدواریم مورد توجه شما واقع گردد :

خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ :

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر ماکروفر سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ

خدمات نمایندگی تعمیرات ال جی :

تعمیرات تلویزیون ال جی

 تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخچال فریزر ال جی

تعمیر ماکروفر ال جی

تعمیر یخچال ال جی