1669 پشتیبانی سریع

صفحه نخست

85 بازدید
تعمیرگاه پاکشوما

شماره های تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

تعمیرگاه جنوب تهران : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک : ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۸۸۰۴۶۹۹۵

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساقدوش – جماران : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند : ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو : ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۷۷۰۴۳۴۶۶

شماره تعمیرگاه کرج : ۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

درباره تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما

در تعمیرگاه تعیمرات پاکشوما از به روزترین و پیشرفته ترین متدها به منظور تعمیر انواع وسایل برقی استفاده می شود تا کیفیت کار بالا بوده و پس از انجام تعمیرات، سلامت دستگاه همانند روز اول شود.

یکی از اقداماتی که اورژانس سرویس در ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی ارائه نموده است، تاسیس تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما است که این امکان را برای دارندگان لوازم خانگی پاکشوما فراهم کرده تا بدون نگرانی از بابت خرابی وسایل خود، تعمیرات لوازم خانگی از این برند را به تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما بسپارند.

هدف تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما

با توجه به این که پاکشوما یکی از برندهایی است در زمینه تولید وسایل برقی اخیرا فعالیت بیشتری داشته و توانسته است انواع بیشتری از وسایل برقی را تولید کند لذا باید در کنار افزایش فعالیت خود در زمینه تولید، خدمات پشتیبانی پس از فروش را از طریق تعمیرگاه ها و تعمیرگاه های مجاز به مشتریان خود ارائه کند. تا خریداران این برند، از این بابت نگرانی نداشته باشند.

برای این منظور اورژانس سرویس از طریق راه اندازی تعمیرگاه مجاز پاکشوما این امکان را فراهم نموده است که شما به تعمیرکار متخصص تعمیر پاکشوما دسترسی آسان داشته و شرایط تعمیرات در منزل شما در اسرع وقت فراهم باشد.

محصولات پاکشوما

1-   ماکروویو پاکشوما

ماکروویو پاکشوما یکی از وسایل برقی خانگی از این برند است که نه تنها طراحی های زیبا داشته بلکه از نظر کارایی و تعداد برنامه های مورد استفاده بسیار به روز بوده و یک وسیله ایده آل را برای مشتریان فراهم کرده است.

2-   ماشین لباسشویی پاکشوما

دو معیار بسیار مهم در انتخاب ماشین های لباسشویی در میان برندهای موجود، داشتن کمترین مصرف انرژی و همچنین برخورداری از به روزترین تکنولوژی های موجود است که این دو ویژگی را در ماشین لباسشویی پاکشوما می توان مشاهده نمود.

3-   ماشین ظرفشویی پاکشوما

ماشین ظرفشویی پاکشوما با طراحی های خاص خود در کنار زیبایی ظاهر و جذابیت، از نظر کارایی به گونه ای ساخته شده است که بتوان ظروف بیشتری را داخل آن قرار داد  و شست؛ بدون این که از کیفیت شست و شو کم شود.

4-   ساید بای ساید پاکشوما

در انتخاب یک یخچال ساید بای ساید تنها نباید به ظاهر توجه داشت بلکه امکانات، فضای داخلی و برنامه ها و تنظیمات آن باید به روز بوده و کار کردن با آن ها ساده باشد که ساید بای ساید پاکشوما این ویژگی ها را داشته و طراحی های ایده آلی را برای انواع مدل های ساید بای ساید در نظر گرفته است.

 1669