1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

440 بازدید
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما

یکی از وسایل برقی خانگی که در سال های اخیر کاربرد بیشتری پیدا کرده است ماشین ظرفشویی است. همزمان با افزایش اشتغال بانوان به کار در خارج از منزل، وجود این وسیله در خانه ها بیشتر از قبل اهمیت خود را نشان داد زیرا در چنین شرایطی خانم ها وقت زیادی برای انجام امور خانه نداشته و به دنبال راهی هستند که با کم کردن بخشی از کارها بتوانند بهتر از وقت خود استفاده نمایند.

از طرفی همزمان با استقبال مردم از ماشین های ظرفشویی، برندهای تولید کننده وسایل برقی خانگی، در زمینه ساخت ماشین ظرفشویی نیز وارد عمل شده و اکنون مدل های متنوعی از این وسیله در بازار وجود دارد.

در میان برندهای فعال در طراحی و ساخت ماشین های طرفشویی می توان به برند پاکشوما اشاره نمود که با تاسیس تعمیرگاه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در شهرهای مختلف کشور حمایت خود را از تولیدات خود به وضوح نشان داده است.

 

شماره های تعمیرگاه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

شماره تماس های غرب تهران

 

02122175108

 

02144401811

 

شماره تماس های شرق تهران

 

02122487267

 

02177043466

شماره تماس های شمال تهران

 

02122228300

 

02122097717

 

شماره تماس های جنوب تهران

 

02188046995

 

02166479040

 

شماره تماس های مرکز تهران

 

02188109454

 

02166479040

 

شماره تماس های کرج

 

02632547007

 

02633300773

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

خدمات تعمیرگاه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

 

حتما این سوال برای شما پیش آمده است که وجود تعمیرگاه تعیمرات برای یک برند چه مزیتی دارد. ساده ترین کارایی تعمیرگاه تعمیرات، تعمیر وسیله براساس استانداردهای جهانی است. به نظر شما کیفیت کار یک تعمیرکار معمولی با یک تعمیرکار متخصص یکسان است؟

در تعمیرگاه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما تعمیرکاران متخصص مشغل به کار هستند که از دانش علمی و عملی بالایی برخوردار بوده و از طرفی همواره با برگزاری دوره های آموزشی منظم، سطح آگاهی آن ها براساس متدهای روز و همچنین تغییرات اخیر به روز رسانی خواهد شد. از جمله مهمترین خدمات تعمیرگاه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما عبارتند از:

1-   در صورت خراب شدن ماشین ظرفشویی پاکشوما نگران چگونگی جابجایی وسیله نباشید. جالب است بدانید که تعمیرگاه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما با ارائه خدمات تعمیارت در محل این نگرانی را از دوش مشتری برداشته و شما می توانید در منزل خود شاهد بهترین تعمیرات توسط یک تعمیرکار ماهر و متخصص باشید.

برای این منظور کافی است با تعمیرگاه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما تماس گرفته و سایر امور را به کارشناسان تعمیرگاه بسپارید.

2-   برخی از افراد زمانی که متوجه می شوند برخی از قطعات ماشین ظرفشویی باید عوض شوند نگران خواهند شد که در این صورت به دلیل کیفیت پایین قطعات جدید، کارایی وسیله هماند قبل نخواهد بود.

اما تعمیرگاه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما خود را موظف می داند برای این منظور از قطعات ارجینال و اصل استفاده نماید تا سلامت دستگاه همانند قبل حفظ شود.

3-   اگر خرابی ماشین ظرفشویی در مدت زمان اعتبار گارانتی رخ داده باشد در این شرایط تعمیرگاه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما تعمیرات رایگان را انجام خواهد داد.

اگر شما از ماشین ظرفشویی پاکشوما در منزل خود استفاده می کنید چه خوب است که از خدمات تعمیرگاه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما مطلع باشید.

 

آشنایی با ما

 

 

چرا تعمیرگاه تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما

 

برای تعمیر وسایل برقی راهکارهای زیادی وجود دارد. می‌توانید به سراغ نمایندگی و تعمیرگاه ها بروید و یا اینکه به تعمیرکاران خصوصی اعتماد نمایید. به هر حال شما باید خدماتی که دریافت می کنید را بررسی نمایید تا بدانید هزینه ‌ای که پرداخت می کنیم ارزش چنین اعتمادی را دارد یا خیر. مهمترین خدمات تعمیرگاه تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما عبارتند از:

1-    تعمیرات در منزل مشتری

اولین قدم در راستای جلب اعتماد مشتریان این است که خدمات در محل را برای آن ها ارائه کنیم. تلفن را بردارید؛ با تعمیرگاه تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما تماس بگیرید و خرابی ماشین ظرفشویی را گزارش کنید.

از این پس منتظر بمانید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در زمانی که شما تعیین می کنید به خانه مراجعه کنند. بنابراین خانه شما تبدیل به تعمیرگاه تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما خواهد شد.

2-    ارائه گارانتی تعمیرات

توجه داشته باشید که وقتی تعمیرکاران خود را به منزل شما اعزام می ‌کنیم حتماً باید به شما ضانت نامه تعمیرات تحویل دهند. بعد از پایان تعمیرات، باید گارانتی را بررسی کنید و تاریخ اعتبار آن و مهر تایید را کنترل نمایید.

3-   تعویض قطعات سوخته با انواع اصل

متاسفانه گاهی اوقات خرابی هایی در ماشین ظرفشویی رخ می دهد که برخی از قطعات را مورد حمله قرار داده و باعث سوختن و از کار افتادن آن ها می ‌شود. همین موضوع دستگاه شما را به طور کامل از کار می ‌اندازد.

اگر این قطعات سوخته عوض شوند، مسلما دستگاه شما دوباره کارایی خود را به دست می ‌آورد. اما این مسئله مهم است که قطعه سوخته با یک قطعه اصل از جایگزین شود. تعمیرگاه تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما تماما از قطعات اورجینال استفاده می ‌کند. آن چیزی که این گفته ما را تایید می ‌کند، گارانتی قطعه ای است که به شما تحویل خواهیم داد.

4-   هزینه منطقی و مناسب

متاسفانه به دلیل اینکه اوضاع اقتصادی چندان مساعد نیست و حتی تعمیر وسایل برقی هزینه زیادی می ‌طلبد، به همین دلیل بعضی از مردم به سراغ تعمیرکارانی می‌ روند که قیمت کمتری از آن ها دریافت نمایند.

این مسئله نشان می ‌دهد که تعمیرکار به احتمال زیاد از قطعات چینی برای تعمیرات استفاده کرده است. تعمیرگاه تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما نرخ هزینه ها را براساس نرخ اتحادیه برآورد می‌ کند و یک فاکتور مهر شده به شما تحویل می دهد تا بتوانید جزئیات هزینه‌ ها را برآورد نماید و در صورتی که سوالی داشتید از کارشناسان بپرسید.

5-    پاسخگویی به سوالات به صورت آنلاین

اگر برای استفاده از ماشین ظرفشویی سوالی داشتید و یا اگر دستگاه خراب شده و در حال حاضر می خواهید از کارشناسان متخصص سوال بپرسید که دلیل این اتفاق چیست، می توانید با تعمیرگاه تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما تماس بگیرید.

ممکن است عیب رخ داده چندان حاد نباشد و با کمی راهنمایی خود شما بتوانید وسیله را راه اندازی کنید. در این زمان می توانید بر روی مشاوره رایگان کارشناسان ما در تعمیرگاه تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما حساب کنید.

 1669