1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تبریز

327 بازدید
تعمیرگاه پاکشوما

بخشی از خدمات مرکز تعمیرات پاکشوما به تعمیر ماشین ظرفشویی تحت نظر متخصصین توانمند است. بعد از تماس شما با مرکز، تعمیرکار براساس اطلاعات ارائه شده توسط مشتری عیب یابی اولیه را انجام داده و جهت ارائه خدمات به منزل مشتری مراجعه می کند.

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما تبریز

 

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

شماره تماس تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما تبریز

 

04133869692

 

09929865974

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

در بین برندهای ایرانی که در زمینه‌ طراحی و تولید وسیله برقی فعالیت دارند، پاکشوما یکی از برندهای معتبر و باسابقه شناخته شده است. ماشین های ظرفشویی پاکشوما مجهز به تکنولوژی های مدرن و قابلیت‌های زیادی هستند که با قدرت زیاد، شستشوی وسایل را انجام می دهند. اما به هر حال هر وسیله برقی بنا به دلایلی ممکن است خراب شود و در نتیجه از کار بیفتد. اگر شما ساکن تبریز هستید، برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تبریز به یک تعمیرگاه حرفه‌ای نیاز دارید. حتما این مطلب را مطالعه کنیم تا با خدمات تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما آشنا شوید.

 

نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تبریز

 

ماشین ظرفشویی یک وسیله بزرگ است و جابجا کردن آن دردسر بسیار زیادی خواهد داشت. بنابراین ما برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تبریز خدمات در محل را برای شما ارائه می کنیم.

بدین معنا که بعد از تماس شا با تعمیرگاه و پاسخگویی به سوالات کارشناسان، اگر مطمئن شویم که نیاز است دستگاه به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا عیب یابی انجام گرفته و در صورت نیاز به تعمیر است، تعمیرکاران ما با شما تماس می گیرند و در زمانی که در منزل حضور داشتید به خانه شما مراجعه می کنند.

تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما موظف است کلیه تجهیزات مورد نیاز را در اختیار تکنسین‌ های خود قرار دهد چون این موضوع هم بر روی کیفیت و هم بر روی سرعت تعمیرات و عیب یابی تاثیر می گذارد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که نزدیک ترین تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما به محل زندگی خود را پیدا کنید و با آن مرکز تماس بگیرید. از این پس منتظر بمانید تا تکنسین‌ها در منزل شما حضور پیدا کنند.

 

عوامل موثر بر کیفیت تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تبریز

 

شاید شما خاطره خوشی از تعمیرات وسایل برقی نداشته باشید چرا که در تجربه‌های قبلی و اعتماد کردن به برخی از تعمیرکاران، نتوانسته اید نتیجه خوبی را شاهد باشید و در نتیجه وسیله برقی کارایی اصلی خود را از دست داده است. برای اینکه از کیفیت تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تبریز مطمئن شوید چند مورد را در نظر بگیرید:

1-    کلیه افراد حاضر در تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما دارای مدرک تخصصی در زمینه عیب یابی و تعمیرات وسایل برقی  هستند و همچنین دوره های آموزشی برای آشنایی با ماشین ظرفشویی پاکشوما را سپری کرده اند. بنابراین وقتی عیب یابی را انجام می‌ دهند، بسیار دقیق می توانند ریشه مشکل خود را پیدا کرده و آن را برطرف کنند.

2-    تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما در کنار تامین تجهیزات مورد نیاز برای عیب یابی، قطعات اورجینال را برای جایگزین کردن با قطعات سوخته در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. این بدان معناست که اگر لازم باشد برخی قطعات عوض شوند، به هیچ عنوان از قطعات چینی استفاده نخواهد شد.

3-    تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما برای اینکه کیفیت تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما را تایید کند به شما گارانتی تعمیرات با اعتبار طولانی تحویل می دهد چرا که این تعمیرگاه از عملکرد کارشناسان خود مطمئن است و برای اینکه مشتریان را نیز به این درجه از اطمینان برساند، ضمانت نامه تعمیرات را به آن ها تحویل می دهد.

4-    برای ما این مسئله مهم است که مشتریان از عملکرد تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما راضی باشند. بنابراین وقتی شما با ما تماس بگیرید اگر مطمئن شویم که عیب بروز کرده نیاز به تعمیرات ندارد و فقط با راهنمایی، خود شما می توانید دستگاه را مجدداً به راه بیندازید، قطعا کارشناسان ما به صورت آنلاین یا تلفنی و بدون اینکه وجهی از شما دریافت کنند شما را راهنمایی خواهند کرد.

 1669