1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت

29 بازدید
تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت

با وجود کیفیت در فنّاوری برتر محصولات پاکشوما، گاهی اوقات ممکن است به دلیل بروز مشکلات احتمالی به تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت نیاز باشد. با وجود اینکه ماشین های ظرفشویی با برند پاکشوما در ایران شناخته شده و بسیار پرطرفدار هستند ممکن است گاهی به تعمیر یا تعویض قطعات نیاز داشته باشند.

شماره تماس تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

در این مواقع شما کاربران گرامی می توانید از تعمیرگاه های مجاز پاکشوما در رشت درخواست کمک کنید. در صورت تمایل می توانید با شماره تلفن های اعلام شده تماس برقرار کنید. تعمیرکاران متخصص ما در کوتاه ‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و در محل مورد نظر شما حضور پیدا کرده و بررسی های لازم جهت عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات را به صورت کاملاً حرفه ‌ای انجام خواهند داد.

مشکلات رایج مشتریان ماشین ظرفشویی پاکشوما

یکی از رایج ترین مشکلاتی که مشتریان ماشین ظرفشویی پاکشوما با آن روبرو هستند، نشت آب از ماشین ظرفشویی می باشد و نشانه آن وجود آب در محل قرارگیری دستگاه است. خراب شدن واشر لاستیکی ماشین ظرفشویی و یا بستی که اطراف درب آن وجود دارد، خراب شدن پمپ ماشین ظرفشویی، پارگی یا مسدود شدن شلنگ مخصوص تخلیه آب از علل نشتی آب در این ماشین های ظرفشویی هستند.

یکی دیگر از علت های تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی می تواند وجود یک شی خارجی باشد. یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی پاکشوما پیش بیاید روشن نشدن دستگاه است که ممکن است به دلیل اشکال در سیم کشی و پریز برق باشد و همچنین ممکن است ایراد در قسمت برد الکترونیکی دستگاه باشد. نگرانی که ممکن است برای بعضی از مشتریان لوازم خانگی به وجود بیاید این است که در صورت بروز مشکل و خرابی دستگاه ناچار به خرید دستگاه جدید و صرف هزینه‌ های گزاف شوند اما با استفاده از خدمات پس از فروش و کمک تعمیرکاران تعمیرگاه های مجاز پاکشوما دیگر نگران این مسئله نباشید.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت

زیرا اگر قطعه ای از ماشین ظرفشویی شما مشکل پیدا کند و قابل تعمیر باشد، توسط متخصصین ما تعمیر خواهد شد و اگر نیاز به تعویض قطعات باشد، با قطعات اورجینال و اصلی جایگزین خواهد شد که شامل گارانتی نیز هستند. پس از انجام تعمیرات شما می توانید با خیال راحت مدت زیادی از ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید. مجموعه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت با متخصصین حرفه ای در زمینه تعمیر و تعویض در تمام نقاط استان رشت آماده کمک رسانی به مشتریان است.

اقدامات مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت

اقداماتی که مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت انجام می دهند شامل موارد زیر است: مشاوره رایگان توسط تعمیرکاران متخصص و ارائه راهکار ها، مشاوران این مرکز کمک می ‌کنند تا در صورتی که مشتری بتواند عیب‌ دستگاه را تشخیص دهد بدون نیاز به حضور تعمیر کار، مشکل را رفع کند. در غیر این صورت مشاور مورد نظر ایراد دستگاه را به متخصصین مربوطه ارجاع می دهد. سپس تعمیرکاران موضوع را پیگیری می کنند و با مشتریان تماس می گیرند تا جهت تعمیر به محل سکونت آن ها مراجعه کنند.

اما در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهد تا مشکل را پیگیری نمایند. همان طور که می دانید حمل و نقل و جابجایی لوازم خانگی به منظور تعمیر، کاری بسیار دشوار و هزینه بر است.

حتی ممکن است در حین جابجایی مشکل دیگری برای لوازم خانگی پیش بیاید و خرابی دو چندان در پی داشته باشد. پس بهترین کار برای تعمیر لوازمی چون ماشین ظرفشویی، استفاده از خدمات پس از فروش محصولات و کمک گرفتن از تعمیرکاران حرفه ای مجموعه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت است. در مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما انواع تعمیرات از جمله موارد زیر و سایر تعمیرات مرتبط در منزل مشتری انجام می گردد.

·       تعویض برد الکترونیکی

·       تعویض موتور

·       تعویض شلنگ تخلیه

·       تعویض شیر برقی

·       تعویض پمپ تخلیه

·       تعویض جاپودری

·       تعویض المنت

·       تعمیر کابین ماشین ظرفشویی پاکشوما

مشکلات متعددی ممکن است برای ماشین ظرفشویی پاکشوما پیش بیاید در ادامه به چند مورد از سؤالات رایج مشتریان اشاره می‌کنیم.

سؤالات رایج درباره ماشین ظرفشویی پاکشوما

چرا آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود؟

چرا ماشین ظرفشویی روشن نمی شود؟

چرا صدای ماشین ظرفشویی زیاد و غیرطبیعی است؟

علت تمیز نشستن ماشین ظرفشویی چیست؟

علت عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی چیست؟

چرا قرص کف ماشین ظرفشویی حل نمی شود؟

چرا ماشین ظرفشویی آب را گرم نمی کند؟

چرا ماشین ظرفشویی شروع به کار نمی کند؟

چرا ظرف ها پس از اتمام کار ماشین ظرفشویی خنک نمی شوند؟

دلیل رها شدن درب ماشین ظرفشویی چیست؟

چرا داخل ماشین ظرفشویی بوی بد می دهد؟

علت نشتی آب در ماشین ظرفشویی چیست؟

علت باقی ماندن لکه روی ظروف پس از شستشو در ماشین ظرفشویی چیست؟

چراغ نمک ماشین ظرفشویی خاموش نمی شود.

معنای ارور های ماشین ظرفشویی پاکشوما چیست؟

سؤالات رایج درباره ماشین ظرفشویی پاکشوما

سؤالات رایج درباره ماشین ظرفشویی پاکشوما

هشدار ها و کد خطاهای رایج در ماشین ظرفشویی پاکشوما
·       کد خطا E1 – این خطا مربوط به قفل شدن موتور ماشین ظرفشویی است سوکت موتور را بررسی کنید، احتمال سوختگی موتور

·       کد خطا E2 – این خطا مربوط هیدروستات است و مشکل آب گیری بیش از حد و یا عدم آب گیری ماشین ظرفشویی پاکشوما را ایجاد می کند، سیم کشی ها  را بررسی کرده زیرا چرا که ممکن است خرابی در قسمت مدار برد الکترونیک باشد

·       کد خطا E3 – این خطا یا ارور به معنی خرابی ترموستات ماشین ظرفشویی و یا دمای بیش از حد آب داخل ماشین است، برای حل این مشکل ترموستات را تعویض کنید.

·       کد خطا E4 – خطای سیستم تخلیه آب دستگاه، مقاومت پمپ تخلیه را بررسی کنید، ممکن است پمپ تخلیه سوخته باشد، یا برد الکترونیک خراب باشد.

·       کد خطا _ E6 این مشکل یعنی آب داخل دستگاه تخلیه نمی شود، نکاتی که باید مورد توجه قرار دهید، سیم کشی، پمپ تخلیه و مقدار مقاومت پمپ، ممکن است خرابی در قسمت مدار برد الکترونیک باشد.

اگر از ماشین ظرفشویی پاکشوما استفاده می کنید و با هر یک از مشکلاتی که در بالا ذکر شد مواجه شده اید می توانید برای دریافت خدمات با تعمیرگاه های تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت تماس برقرار فرمایید و از خدمات حرفه ای اکیپ متخصص شرکت پاکشوما استفاده کنید. نظرات و سؤالات متداول خود درباره ماشین ظرفشویی پاکشوما را با ما در میان بگذارید.

 1669