1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در قزوین

258 بازدید
تعمیرگاه پاکشوما

تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما دامنه خدمات خود را در اقصی نقاط کشور ایران گسترش داده است. برای عیب یابی انواع وسایل برقی شامل ماشین ظرفشویی، لباسشویی، یخچال فریزر و… می توانید بر روی کمک تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما حساب کنید.

بنابراین برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در قزوین تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که نزدیک ترین شعبه تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما در محل زندگی خود را پیدا کنید و با کارشناسان ما تماس بگیرید. در همان روز و یا در تاریخی که خود شما تعیین می کنید، یک تکنسین به منزل شما مراجعه کرده و عیب یابی را انجام می دهد.

 

شماره تماس تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در قزوین

 

09120305004

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در قزوین

 

قزوین – تاکستان – الوند – آبیک – اقبالیه – محمدیه – بیدستان – محمودآباد نمونه – بویین‌زهرا – شال – اسفرورین – آبگرم – دانسفهان – ضیاءآباد – خرمدشت – نرجه – سگزآباد – ارداق – آوج – خاکعلی – معلم‌کلایه – کوهین – سیردان – رازمیان

 

نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در قزوین

 

برای اینکه مشتریان از روند انجام کار اطلاع داشته باشند، اجازه دهید مراحل تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در قزوین را برای شما شرح دهیم:

1-   در اولین قدم کارشناسان ما درخواست ثبت شده توسط مشتری را بررسی می کنند تا بتوانند دیدگاه درستی در مورد مشکل رخ داده در ماشین ظرفشویی داشته باشند. گاهی اوقات مشکل سطحی است و اگر کارشناسان ما به صورت تلفنی به شما کمک کنند، خود شما می توانید دستگاه را به کار بیندازید. بنابراین هیچ هزینه‌ ای پرداخت نکرده اید.

2-    اما ممکن است کارشناسان ما به این نتیجه برسند که عیب جدی در داخل دستگاه بروز کرده و لازم است متخصص نگاه دقیق و علمی به دستگاه داشته باشد. بنابراین تعمیرکار به منزل شما مراجعه می کند.

3-   تعمرکاران ما با شما تماس می گیرند تا در صورتی که در خانه حضور داشتید به خانه شما بیایند.

4-   تجهیزاتی که لازم است تکنسین در اختیار داشته باشد تا با سرعت و کیفیت بالا بتواند عیب یابی را انجام دهد در اختیار او قرار می ‌دهیم. از طرف دیگر موظف هستیم قطعات اصلی را در اختیار تعمیرکاران بگذاریم تا اگر در حین کار متوجه شوند که یک قطعه سوخته و باید عوض شود، دچار مشکل نشوند.

5-   در نهایت تعمیرکار فاکتور را به شما تحویل می دهد. هزینه‌ ها براساس شدت خرابی رخ داده در داخل ماشین ظرفشویی، نرخ مصوب اتحادیه، قیمت قطعه خریداری شده و در نهایت دستمزد خود تعمیرکار محاسبه می شود.

6-   اما در مرحله آخر یک گارانتی تعمیرات با اسم تعمیرکار در اختیار شما قرار می گیرد. اما هدف از این گارانتی چیست؟ اگر چه ما به کیفیت خدمات متخصصین خود ایمان داریم ولی برای اینکه مردم نیز دچار تردید نشوند، گارانتی را با اعتبار طولانی در اختیار آن ها قرار خواهیم داد. طبق قوانین تعمیرگاه اگر مشتری دوباره با تعمیرگاه تماس بگیرد و گزارش کند که همان مشکل قبلی در داخل دستگاه بروز کرده است، از او می خواهیم اعتبار گارانتی تعمیرات را کنترل کند. در صورت منقضی نشدن، ما خود را موظف می دانیم بدون هیچگونه هزینه ای، مجدد آن دستگاه را بررسی کنیم.

 

ثبت درخواست جهت تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در قزوین

 

به طور کلی دو راه برای شما وجود دارد. می توانید از طریق شماره های موجود در داخل سایت با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. اما اگر خطوط شلوغ بود می توانید به سایت ما مراجعه نمایید.

در داخل سایت امکان ارتباط آنلاین با کارشناسان ما وجود دارد و یا حتی می توانید درخواست خود را ثبت کرده و شماره تماس بگذارید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. البته خدمات آنلاین برای پاسخگویی به سوالات مشتریان نیز در نظر گرفته شده است. بنابراین اگر برای استفاده از ماشین ظرفشویی سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

 1669