1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تبریز

383 بازدید
تعمیرگاه پاکشوما

شما مشتریان ساکن در تبریز که نیاز به تعمیرکار باتجربه و ماهر برای تعمیر ماشین لباسشویی خود دارید، کافی است با مرکز تعمیرات پاکشوما تماس گرفته و مشکل را گزارش کنید. خدمات در منزل شما ارائه خواهد شد.

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما تبریز

 

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

شماره تماس تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما تبریز

 

04133869692

 

09929865974

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

ماشین لباسشویی یک وسیله ضروری در خانه است که چند روز نبودن آن مشکلات زیادی را برای مدیریت خانه ایجاد می‌کند. حجم زیادی از لباس‌های چرک انباشته می‌شود و شما باید با دست آن ها را بشویید. بنابراین بهترین کار در زمان بروز خرابی این است که با نمایندگی های مجاز و تعمیرگاه های معتبر تماس بگیرید تا سریعاً وسیله شما را تعمیر کنند. برای تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تبریز بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که با تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما تماس بگیرید. خدماتی که توسط این تعمیرگاه ارائه می‌شود در این مطلب توضیح داده خواهد شد.

 

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تبریز چگونه انجام می شود؟

 

حتما این سوال برای شما به وجود آمده است که تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما چگونه می تواند تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تبریز را با سرعت و کیفیت بالا انجام دهد. چند فاکتور باعث افزایش میزان رضایت مردم از عملکرد تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما شده است:

1-    وجود نیروهای متخصص در این تعمیرگاه

لازم است بدانید که تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تبریز تحت نظر افرادی انجام می‌گیرد که دوره‌های تخصصی در این زمینه را طی کرده اند. بنابراین بدون هیچ نگرانی می توانید وسیله برقی خود را به دست آن ها بسپارید.

2-    تعمیرات در محل

از دیگر خدمات تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما این است که برای افزایش رضایت آن ها و برای جلوگیری از هدر رفتن زمان، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تبریز را در منزل مشتریان انجام می دهد. به این صورت که شما باید با تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما تماس بگیرید و اگر متوجه شدید که راهی جز تعمیرات تخصصی وجود ندارد، از کارشناسان درخواست کنید که تعمیرکار را در تاریخ مورد نظر شما به منزل شما اعزام نمایند.

3-    استفاده از قطعات اورجینال

برخی از مشتریان زمانی که با بحث تعویض قطعات مواجه می ‌شوند، نگران این موضوع هستند که دستگاه همانند قبل کار نکند. این موضوع زمانی صدق می کند که از قطعات چینی استفاده شود. ولی تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما از قطعات اورجینال استفاده می کند. بنابراین علاوه بدون اینکه عملکرد دستگاه افتاد کند، می توانید آن را سالم تحویل بگیرید.

4-   ارائه گارانتی تعمیرات

مهمترین عاملی که باعث افزایش رضایتمندی مردم از عملکرد تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما شده است، ارائه ضمانت نامه تعمیرات برای هر نوع وسیله معیوب است. فرض کنیم که تعمیرکار به منزل شما آمده و تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تبریز در خانه خود شما انجام گرفته است. در پایان کار تعمیرکار باید در کنار ارائه فاکتور و همچنین گارانتی اصل بودن قطعات تعویض شده، ضمانت نامه تعمیرات را با اسم خود به شما تحویل دهد. تاریخی زمانی گارانتی را ملاحظه کنید تا متوجه اعتبار طولانی مدت آن شوید.

 

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تبریز

 

از آنجایی که عمده مشتریان در زمان تاثیر تماس با تعمیرگاه تعمیرات پاکشوما در مورد هزینه ها سوال می پرسند، یک بار برای همیشه به این سوال پاسخ می دهیم. چند عامل بر روی هزینه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تبریز تاثیر می گذارد:

1-    چه مقدار خرابی در داخل دستگاه بروز کرده است؟

2-    قطعات معیوب تعمیر شدند و یا با انواع اصل جایگزین شده اند؟

3-   تعمیرکار طبق نرخ اتحادیه، چه مبلغی را به عنوان دستمزد در نظر گرفته است؟