1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

744 بازدید
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

استفاده از وسایل برقی در خانه بر حسب نیاز آن ها صورت می گیرد. برای مثال ماشین لباسشویی یکی از وسایل ضروری است که در صورت خراب شدن این وسیله امر شستن لباس ها مختل شده و شما ظرف مدت چند روز با حجمی از لباس های کثیف روبرو خواهید شد. لذا در خرید ماشین لباسشویی باید دقت داشت که بهترین برند انتخاب شود. اما آیا می دانید که معیارهای بهترین بودن یک برند چیست؟

1-   کیفیت تولید و عملکرد وسیل

2-   خدمات فروش

3-   خدمات پس از فروش

 

شماره های تعمیرگاه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

شماره تماس های غرب تهران

 

02122175108

 

02144401811

 

شماره تماس های شرق تهران

 

02122487267

 

02177043466

شماره تماس های شمال تهران

 

02122228300

 

02122097717

 

شماره تماس های جنوب تهران

 

02188046995

 

02166479040

 

شماره تماس های مرکز تهران

 

02188109454

 

02166479040

 

شماره تماس های کرج

 

02632547007

 

02633300773

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

داشتن یک ماشین لباسشویی ایده آل، تنها با خرید از یک برند معتبر تمام نمی شود بلکه شما باید به این مسئله توجه داشته باشید که اگر وسیله معیوب شد چه باید کرد؟

به همین دلیل است که همواره توصیه می کنیم در هنگام خریدن ماشین لباسشویی از هر بند ختما به خدمات پس از فروش آن توجه داشته باشید تا در صورت نیاز به تعمیرات وسیله، بتوانید به مراکز معتبر مراجعه کرده و تعمیر ماشین لباسشویی را به تعمیرکاران خبره بسپارید.

برند پاکشوما به عنوان یکی از فعالان در زمینه تولید مدل های مختلف ماشین لباسشویی، با تاسیس تعمیرگاه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما سعی دارد تولیدات خود را تضمین نموده و مشتری برای خرید ماشین لباسشویی پاکشوما مطمئن باشد که در صورت خرابی وسیله می تواند روی کمک افراد متخصص حساب کند.

 

خدمات تعمیرگاه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

 

1-   با توجه به این که در تعمیرگاه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما تعمیرکارانی مشغول به فعالیت هستند که نه تنها در زمینه تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلکه بر سیستم طراحی ماشین لباسشویی پاکشوما تسلط کافی دارند لذا تعمیرات با بهترین متد و به صورت کاملا حرفه ای صورت خواهد گرفت.

2-   در صورتی که تعمیرکار صلاح بداند به منظور انجام تعمیرات بهتر باید برخی از قطعات تعویض گردد، تعمیرگاه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما این اطمینان را به مشتری خواهد داد که از قطعات اصلی و با کیفیت برای این منظور استفاده کرده و در نتیجه سلامت دستگاه حفظ خواه دشد.

3-   در صورتی که گارانتی ماشین لباسشویی پاکشوما از نظر زمانی اعتبار داشته باشد و خرابی وسیله در این مدت رخ بدهد، تعمیرگاه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما خود را متعهد می داند که تعمیرات را به صورت رایگان انجام دهد.

4-   تعمیرگاه تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما به منظور راحتی مشتری و عدم نیاز به جابجایی ماشین لباسشویی، خدمات تعمیرات در محل را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که به محض تماس مشتری با تعمیرگاه، تعمیرکار مجرب را به منزل او اعزام خواه دشد.

 

تعمیرگاه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

 

اگر به دنبال یک تعمیرگاه تخصصی برای تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما هستید، همین الان تلفن را بردارید با تعمیرگاه تعمیر لباسشویی پاکشوما تماس بگیرید. ما صفر تا صد امور مربوط به عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما را برای شما عزیزان برعهده می ‌گیریم.

نیروهای متخصص حاضر در این تعمیرگاه به صورت حرفه‌ای عیب یابی ماشین لباسشویی را انجام می‌دهند و در کوتاه ترین زمان ممکن شما دوباره می توانید از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید.

 

تعمیر لباسشویی پاکشوما در خانه

 

مهمترین اقدامی که تعمیرگاه تعمیر لباسشویی پاکشوما انجام داده است این است که ماشین لباسشویی را در منزل خود شما تعمیر می ‌کند. در واقع شما نباید به تعمیرگاه مراجعه کنید بلکه ما نیروهای متخصص خود را به خانه شما اعزام خواهیم کرد.

جابجایی ماشین لباسشویی واقعاً دردسر بزرگی به همراه دارد، وقت زیادی از مشتری می گیرد و در حین جابجایی آسیب زیادی به وسیله وارد می ‌شود. بنابراین با در نظر گرفتن تمامی این موارد، ما تعمیرات را در خانه خود شما انجام می دهیم.

 

آشنایی با ما

 

 

 

تعمیرات لباسشویی پاکشوما با گارانتی

 

همانگونه که می ‌دانید همه تعمیرکاران در کشور خدمات ضمانت شده ارائه نمی ‌کنند. در واقع آن ها به شما گارانتی تعمیرات تحویل نمی‌ دهند. شما تنها زمانی که به تعمیرگاه هایی همانند تعمیرگاه تعمیرات لباسشویی پاکشوما مراجعه کنید می توانید از تعمیرکاران انتظار داشته باشید که به شما گارانتی تعمیرات تحویل دهند.

اما حتماً این سوال پیش به وجود آمده است که منظور از ضمانت نامه تعمیرات چیست؟ این ضمانت نامه تاریخ اعتبار مشخصی دارد و تعمیرگاه متعهد است اگر دوباره همان مشکل قبلی در ماشین لباسشویی بروز کرد، در صورتی که اعتبار ضمانت نامه به پایان نرسیده باشد، خدمات رایگان را برای شما ارائه نماید.

 

برای تعمیرات لباسشویی پاکشوما چکار کنیم؟

 

1-    در اولین قدم با تعمیرگاه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما تماس بگیرید و خرابی رخ داده در وسیله را گزارش کنید.

2-    با کارشناسان ما صحبت کنید و به سوالات آن ها پاسخ دهید تا بتوانند از راه دور تشخیص اولیه برای علت بروز مشکل را داشته باشند.

3-   در نهایت در صورتی که عیب اساسی در وسیله بروز کرده است، تعمیرکاران خود را به منزل شما اعزام می ‌کنیم تا در حضور خود شما عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما انجام گیرد.

4-    ممکن است که قطعه ای سوخته باشد. در این صورت تعمیرکار از قطعات اورجینال استفاده می کند تا آن را جایگزین قطعات سوخته و آسیب دیده نماید. این قطعات اصل، تضمین می کند که کارایی دستگاه بعد از تعمیرات، افت نخواهد کرد.

 1669