خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی پاکشوما

ماشین ظرفشویی از جمله وسایل برقی خانگی است که در ایران در سال های اخیر بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است. از زمانی که جمعیت خانم های شاغل در بیرون از منزل  بیشتر شده است آمار فروش ماشین ظرفشویی نیز بیشتر گشته و این وسیله توانسته است بار بخشی از امور خانه که همان شستن ظروف است را از دوش خانم ها بردارد.

در زمینه تولید ماشین ظرفشویی نیز برندهای متعددی نقش آفرینی کرده و هر کدام از بهترین تکنولوژی های دنیا برای ارائه یک کالای باکیفیت استفاده می کنند. اما یکی از عواملی که منجر به تفاوت میان برندها می شود، خدماتی است که در کنار ارائه یک کالای خوب در اختیار مشتریان قرار می گیرد که شامل خدمات پس از فروش خواهد شد.

خدمات پس از فروش به این معناست که تولید کننده حتی بعد از فروش کالا خود را مسئول دانسته و به دنبال این است که مشتری در زمان استفاده از وسیله برقی دچار مشکل نشود. برای مثال در مورد همین ماشین ظرفشویی برندهای تولید کننده خدمات پس از فروش را در نظر گرفته اند که می توان به خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی پاکشوما اشاره نمود.

شماره های خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی پاکشوما

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی جنوب تهران : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک : ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۸۸۰۴۶۹۹۵

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساقدوش – جماران : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند : ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو : ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۷۷۰۴۳۴۶۶

شماره نمایندگی کرج : ۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

برند پاکشوما معتقد است که زمانی یک برند می تواند ادعا کند در تولید خود موفق بوده است که از همه جوانب مشتری را حمایت نماید. به همین دلیل خدمات پس از فروش را برای ماشین ظرفشویی خود در نظر گرفته است. دامنه این خدمات عبارتند از:

1-   زمانی که مشتری ماشین ظرفشویی پاکشوما را خریداری می کند انتقال وسیله به منزل مشتری بر عهده نمایندگی فروشنده خواهد بود.

2-   همچنین مشتری می تواند برای نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی پاکشوما از کارشناسان مود تایید نمایندگی کمک بگیرد تا هم وسیله به درستی نصب گردد، هم در صورت خراب بودن در زمان راه اندازی وسیله امکان تعویض آن فراهم شود.

3-   از جمله خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی پاکشوما آموزش نحوه استفاده صحیح از این وسیله است که هم در زمان نصب می توان از راهنمایی های کارشناس مورد نظر کمک گرفت و هم این که با تماس با نمایندگی می توان از راهنمایی های مشاورین بهره مند شد.

4-   همچنین در صورتی که ماشین ظرفشویی دچار خرابی شد توصیه می شود که از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی پاکشوما بهره مند شده و به نمایندگی های تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما مراجعه کنید.